Vítejte na mých stránkách!
Tyto stránky jsou zaměřeny převážně na historii (toho si ale jste asi již všimli, že?). Naleznete zde řadu zpracovaných maturitních otázek, nějaké ty referáty, možná i nějaké seminární práce, zajímavé článečky a další drobnosti, které Vám snad usnadní studia...

Jsou určeny převážně pro středoškoláky, ale v budoucnu se zde objeví i více podrobných prací (seminárek, diplomek...), takže i vysokoškoláci si zde přijdou na své.

Co se týče maturitních otázek, tak jejich rozsah odpovídá látce probírané na gymnáziích, konkrétně tedy na Gymnáziu Přelouč. Pokud je budete používat jako podklad pro vlastní maturitní otázky, budou jistě cenným zdrojem informací...

Pokud se chcete na cokoli zeptat, ať už to souvisí s dějepisem nebo ne, napište mi e-mail na:zaboun@quick.cz
Pokud máte otázky technického charakteru (ohledně těchto stránek), piště na e-mail: info@history.czechian.net

Přeji hodně úspěchů ve Vašem studiu dějepisu!

Jan Skokan
Tyto stránky doporučuje server Maturita.cz

A teď tedy něco o mně...
Jenže nevím, co bych Vám o sobě pověděl, tak pokud máte nějaké otázky, napiště mi...
Aby jste ale měli aspoň představu, s kým máte tu čest, zde je několik fotek z oslav mé maturity (jsem ta postavička vlevo).
Další fotky by jste našli např. na našich třídních stránkách na adrese http://gymplaci.web2001.cz


               


INFO | AKTUALITY | NOVINKY | UPOZORNĚNÍ
14.10.2003
Přidali jsme několik velmi zajímavých referátů včetně jedné, opravdu obsáhlé seminární práce (162 stran)... Autorům děkujeme!

24.7.2003
Poopravil jsem trochu design u odkazů a přidal linky na nové referáty do rubriky download...

21.7.2003
Přidali jsme náš reklamní banner. Pokud spravujete nějaké webové stránky, můžete si ho na ně umístit. Třeba i výměnou za Váš banner nebo ikonku. Zdrojový kód pro vložení banneru je přiložen...

17.7.2003
Zrušili jsme rubriku "historie národů" a jejé obsah přesunuli do "referátů". Zároveň jsme přidali i několik dalších zajímavých (a snad i prospěšných) referátů a seminárek...

26.6.2003
Období maturit, přijímacích zkoušek i zkouškového období na VŠ je již vesměs za námi, každý normální student si tedy již naplno užívá báječného času prázdnin. My jsme tohoto času ale využili právě naopak, k práci! ...a po několika dnech usilovného předělávání starých stránek vám můžeme představit tuto zbrusu novou podobu oblíbeného websitu history.czechian.net :))

Doufám, že se vám budou nové stránky líbit, ale hlavně, že vám nabídnou spustu potřebných informací a podkladů pro vaše vlastní maturitní otázky, referáty, seminárky, popřípadě další nesmyslné úkoly, které vám ve škole zadali kantoři :o)

Aby tyto stránky ale byly opravdu užitečné, potřebujeme i vaši pomoc. Napište nám, co vám tu chybí, co byste chtěli změni, předělat... Za všechny připomínky budeme jen rádi a předem děkujeme.

Hodně úspěchů při vašem studiu!obsahová stránka webu: technická realizace webu:
Žaboun Broli
e-mail: zaboun@quick.cz e-mail: info@history.czechian.net
ICQ UIN: 176032920 ŽABKA ICQ UIN: 89280876 BROLI
- WWW: http://broli.euweb.cz
phone: +420 732 206 971 phone: +420 607 645 874
 
přidat tuto stránku mezi oblíbené podívat se na statistiky přístupů


odkaz v podobě reklamního banneru:  [HTML kód]


odkaz v podobě dynamického tlačítka:  [HTML kód]
maturitní otázky, referáty, seminárky....

last update: